Rosja, 50 kopiejek, 1913 B•C

Rosja, 50 kopiejek, 1913 B•C

Rosja, 50 kopiejek, 1913 B•C

Cena wylicytowana: 80 zł
Aukcja zakończyła się 01-11-2018 22:21:20
167561
Opis: Rosja - Mikołaj II 1894-1917, 50 kopiejek, 1913 B•C, Petersburg
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: resztki połysku, patyna
Literatura: Bitkin 93, Kazakov 440

Cena końcowa: 80 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość przebić: 9
Ilość odsłon: 88

1)  80 zł
2)  75 zł
3)  65 zł
4)  60 zł
5)  55 zł
6)  50 zł
7)  48 zł