Rosja, 50 kopiejek, 1899 ★

Rosja, 50 kopiejek, 1899 ★

Rosja, 50 kopiejek, 1899 ★

Cena wylicytowana: 310 zł
Aukcja zakończyła się 01-11-2018 22:19:20
167557
Opis: Rosja - Mikołaj II 1894-1917, 50 kopiejek, 1899 ★, Paryż
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: widoczny połysk, patyna
Literatura: Bitkin 200, Kazakov 175

Cena końcowa: 310 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 491

1)  310 zł
2)  300 zł
3)  300 zł
4)  240 zł
5)  220 zł
6)  210 zł
7)  200 zł
8)  150 zł
9)  135 zł
10)  130 zł