Rosja, połuszka, 1800 EM

Rosja, połuszka, 1800 EM

Rosja, połuszka, 1800 EM

Cena wylicytowana: 2 300 zł
Aukcja zakończyła się 01-11-2018 22:13:20
168045
Opis: Rosja - Paweł I 1796-1801, połuszka, 1800 EM, Jekaterynburg, przebita na stemplu druga cyfra daty z 7 na 8, oraz ślady poprzedniej pod trzecią cyfrą (prawdopodobnie 9 na 0)
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: bardzo rzadka moneta. ciemna patyna, korozja na monecie
Literatura: Bitkin 140 (R2), Brekke 15

Cena końcowa: 2 300 zł
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość odsłon: 604

1)  2 300 zł
2)  2 200 zł
3)  1 900 zł
4)  1 650 zł
5)  1 300 zł
6)  580 zł