Niemcy, szóstak, 1686 BA

Niemcy, szóstak, 1686 BA

Niemcy, szóstak, 1686 BA

Cena wylicytowana: 80 zł
Aukcja zakończyła się 01-11-2018 22:10:40
167782
Opis: Niemcy - Brandenburgia-Prusy - Fryderyk Wilhelm 1640-1688, szóstak, 1686 BA, Królewiec, końcówka napisu A.C&E.
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: delikatna patyna, ładnie zachowana moneta
Literatura: Schrötter 1848, Neumann 11.120a

Cena końcowa: 80 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 261

1)  80 zł
2)  75 zł
3)  70 zł
4)  65 zł
5)  55 zł
6)  48 zł
7)  46 zł
8)  44 zł
9)  42 zł