Polska, 10 złotych, 1935

Polska, 10 złotych, 1935

Polska, 10 złotych, 1935

Cena wylicytowana: 100 zł
Aukcja zakończyła się 01-11-2018 21:42:20
167753
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, 10 złotych, 1935, Warszawa, Józef Piłsudski
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: subtelna patyna
Literatura: Parchimowicz 124b

Cena końcowa: 100 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 109

1)  100 zł
2)  95 zł
3)  85 zł
4)  80 zł
5)  70 zł
6)  55 zł
7)  50 zł
8)  48 zł