Polska, 10 groszy, 1840 MW

Polska, 10 groszy, 1840 MW

Polska, 10 groszy, 1840 MW

Cena wylicytowana: 36 zł
Aukcja zakończyła się 01-11-2018 21:40:20
167487
Opis: Polska - Królestwo Kongresowe 1815-1835 - Mikołaj I 1825-1855, 10 groszy, 1840 MW, Warszawa
Stan zachowania: II/II+, Good Extremely Fine
Dodatkowe informacje: delikatna patyna, połysk menniczy
Literatura: Bitkin 1182, Plage 106

Cena końcowa: 36 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość przebić: 1
Ilość odsłon: 96

1)  36 zł