Polska, 5 złotych, 1831 KG

Polska, 5 złotych, 1831 KG

Polska, 5 złotych, 1831 KG

Cena wylicytowana: 3 000 zł
Aukcja zakończyła się 01-11-2018 21:39:20
167841
Opis: Polska - Królestwo Kongresowe 1815-1835 - Mikołaj I 1825-1855, 5 złotych, 1831 KG, Warszawa
Stan zachowania: I-/II+, Nearly Uncirculated
Dodatkowe informacje: ładna patyna, piękny egzemplarz
Literatura: Bitkin 988, Plage 40, Berezowski 7.50 zł

Cena końcowa: 3 000 zł
Cena wywoławcza: 1 500 zł
Cena szacunkowa: 2 500 zł
Ilość przebić: 16
Ilość odsłon: 801

1)  3 000 zł
2)  2 900 zł
3)  2 800 zł
4)  2 600 zł
5)  2 300 zł
6)  2 100 zł
7)  2 000 zł
8)  1 700 zł
9)  1 600 zł
10)  1 550 zł
11)  1 500 zł