Polska, półtalar, 1788 EB

Polska, półtalar, 1788 EB

Polska, półtalar, 1788 EB

Cena wylicytowana: 1 550 zł
Aukcja zakończyła się 01-11-2018 21:37:40
167811
Opis: Polska - Stanisław August Poniatowski 1764-1795 - monety koronne, półtalar, 1788 EB, Warszawa
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 13.72 g, patyna
Literatura: Plage 371, Berezowski 4 zł, Tyszkiewicz 2.50 mk

Cena końcowa: 1 550 zł
Cena wywoławcza: 900 zł
Cena szacunkowa: 1 500 zł
Ilość odsłon: 329

1)  1 550 zł
2)  1 500 zł
3)  1 450 zł
4)  1 400 zł
5)  1 250 zł
6)  1 150 zł
7)  1 050 zł
8)  1 000 zł
9)  980 zł
10)  960 zł
11)  940 zł
12)  920 zł
13)  900 zł