Polska, ternar, 1624

Polska, ternar, 1624

Polska, ternar, 1624

Cena wylicytowana: 180 zł
Aukcja zakończyła się 01-11-2018 21:36:00
168160
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - miasto Łobżenica, ternar, 1624, Łobżenica, odmiana z napisem otokowym
Stan zachowania: II/III, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna, bardzo wyraźnie wybity
Literatura: Kop. 7890 (R3), Tyszkiewicz 1 mk

Cena końcowa: 180 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 176

1)  180 zł
2)  175 zł
3)  155 zł
4)  145 zł
5)  130 zł
6)  80 zł