Polska, grosz, 1535

Polska, grosz, 1535

Polska, grosz, 1535

Cena wylicytowana: 135 zł
Aukcja zakończyła się 01-11-2018 21:24:00
167654
Opis: Polska - Zygmunt I Stary 1506-1548 - miasto Gdańsk, grosz, 1535, Gdańsk, końcówki napisu PRV/DANC3K
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: CNG 58.c, PN2-Dut. 171 (R)

Cena końcowa: 135 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 190

1)  135 zł
2)  130 zł
3)  110 zł
4)  105 zł
5)  100 zł
6)  95 zł
7)  75 zł
8)  65 zł