Polska, grosz, 1534

Polska, grosz, 1534

Polska, grosz, 1534

Cena wylicytowana: 50 zł
Aukcja zakończyła się 01-11-2018 21:23:20
167707
Opis: Polska - Zygmunt I Stary 1506-1548 - miasto Gdańsk, grosz, 1534, Gdańsk, końcówka napisu PR na awersie
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: miejscowa, miedziana patyna
Literatura: CNG 57.IVa, PN2-Dut. 165

Cena końcowa: 50 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 200

1)  50 zł
2)  48 zł