Polska, grosz, 1540

Polska, grosz, 1540

Polska, grosz, 1540

Cena wylicytowana: 125 zł
Aukcja zakończyła się 01-11-2018 21:22:00
167700
Opis: Polska - Zygmunt I Stary 1506-1548 - miasto Elbląg, grosz, 1540, Elbląg, końcówki napisów PRVSS
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: miejscowa, miedziana patyna
Literatura: Pfau 139, PN2-Dut. 148, Slg. Marienburg 9254

Cena końcowa: 125 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 127

1)  125 zł
2)  120 zł
3)  110 zł
4)  70 zł
5)  65 zł
6)  60 zł