Polska, grosz, 1533

Polska, grosz, 1533

Polska, grosz, 1533

Cena wylicytowana: 135 zł
Aukcja zakończyła się 01-11-2018 21:21:20
167701
Opis: Polska - Zygmunt I Stary 1506-1548 - miasto Elbląg, grosz, 1533, Elbląg, końcówka na awersie PRVS
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: miejscowa, miedziana patyna
Literatura: Pfau 108, PN2-Dut. 120, Slg. Marienburg 9233

Cena końcowa: 135 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 211

1)  135 zł
2)  130 zł
3)  125 zł
4)  105 zł
5)  75 zł
6)  70 zł
7)  65 zł
8)  60 zł