Polska, brakteat, początek XIV w.

Cena wylicytowana: 300 zł
Aukcja zakończyła się 01-11-2018 21:19:20
166352
Opis: Polska, brakteat, początek XIV w., Głowa wołu na wprost
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 0.40 g, 19.2 mm, patyna, ładnie zachowany
Literatura: Kop. 311ai, Przyłęk 14, Lubomia 42

Cena końcowa: 300 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 155

1)  300 zł
2)  290 zł
3)  220 zł
4)  200 zł
5)  190 zł
6)  185 zł