Polska, brakteat, 1. ćwierć XIV w.

Cena wylicytowana: 700 zł
Aukcja zakończyła się 01-11-2018 21:19:00
166356
Opis: Polska - Krakowskie - Opactwo Cysterskie w Jędrzejowie, brakteat, 1. ćwierć XIV w., Litera A z górną poprzeczką, ale bez szeryfów przy podstawie
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 0.29 g, 15.3 mm, patyna
Literatura: BRP Przyłęk 65 var., Kop. 243b var.

Cena końcowa: 700 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość przebić: 27
Ilość odsłon: 372

1)  700 zł
2)  680 zł
3)  560 zł
4)  500 zł
5)  200 zł
6)  195 zł
7)  185 zł