Śląsk, obol lub szeroki brakteat zredukowany, koniec XIII w.

Cena wylicytowana: 310 zł
Aukcja zakończyła się 01-11-2018 21:12:40
166359
Opis: Śląsk - Dolny Śląsk, obol lub szeroki brakteat zredukowany, koniec XIII w., Czterolistna rozeta z wgłębnym środkiem
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 0.42 g, 17.8 mm, patyna
Literatura: Przyłęk 41 var, Fbg 989, Kop. 7048bl

Cena końcowa: 310 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 110

1)  310 zł
2)  300 zł
3)  280 zł
4)  250 zł
5)  175 zł
6)  170 zł
7)  160 zł
8)  155 zł