Śląsk, obol lub szeroki brakteat zredukowany, 2. poł. XIII w.

Cena wylicytowana: 330 zł
Aukcja zakończyła się 01-11-2018 21:12:00
166348
Opis: Śląsk, obol lub szeroki brakteat zredukowany, 2. poł. XIII w., Klucz z dwomia piórami skierowanymi w prawo, z lewej pierścień lub podkowa
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 0.61 g, bardzo rzadki
Literatura: Kop. 7048af, Fbg 661

Cena końcowa: 330 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 125

1)  330 zł
2)  320 zł
3)  300 zł
4)  185 zł
5)  175 zł
6)  155 zł