Cesarstwo Rzymskie, follis, 328-329

Cena wylicytowana: 38 zł
Aukcja zakończyła się 01-11-2018 21:05:40
167393
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Konstancjusz II 324-361 - jako cezar 316-337, follis, 328-329, Siscia, Aw: Popiersie cezara w lewo, FL IVL CONSTANTIVS NOB C; Rw: Brama obozowa, PROVIDENTIAE CAESS, w odcinku ΔSIS
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz 3.48 g, ciemna patyna, uderzenie na rewersie
Literatura: RIC 217

Cena końcowa: 38 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 285

1)  38 zł
2)  36 zł
3)  32 zł