Cesarstwo Rzymskie, follis, 330-333

Cena wylicytowana: 30 zł
Aukcja zakończyła się 01-11-2018 21:05:20
167391
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Konstantyn II 337-340 - jako cezar 317-337, follis, 330-333, Tessaloniki, Aw: Popiersie w prawo, CONSTANTINVS IVN NOB C, Rw: Dwaj żołnierze z włóczniami, między nimi dwa sztandary legionowe, GLORIA EXERCITVS, w odcinku SMTSB
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz 2.53 g, ciemna zielona patyna
Literatura: RIC 184

Cena końcowa: 30 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 114

1)  30 zł