Cesarstwo Rzymskie, follis, 297-298

Cena wylicytowana: 145 zł
Aukcja zakończyła się 01-11-2018 21:04:20
168036
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Maksymian Herkuliusz 286-310, follis, 297-298, Heraclea, Aw: Głowa cesarza w wieńcu laurowym w prawo, IMP C M A MAXIMIANVS PF AVG, Rw: Geniusz stojący w lewo, z modiusem na głowie, nagi, trzymający paterę w prawej ręce, w lewej zaś róg obfitości, GENIO POPVLI ROMANI, w odcinku HTΓ
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz 26 mm, 9.93 g, zielona patyna
Literatura: RIC 19a, jednak inny napis w otoku awersu

Cena końcowa: 145 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 132

1)  145 zł
2)  140 zł
3)  100 zł
4)  65 zł
5)  48 zł