Cesarstwo Rzymskie, as, 235-236

Rozpoczęcie: 22-10-2018 18:00
Zakończenie: 01-11-2018 21:03:40

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 01-11-2018 21:03:40
167804
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Maksym (syn Maksymina) 235-238 - jako cezar, as, 235-236, Rzym, Aw: Popiersie w prawo, MAXIMVS CAES GERM; Rw: Przyrządy sakralne - lituus, dzban i aspergillum, PIETAS AVG, w odcinku SC
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz 8.08 g, zielona patyna
Literatura: RIC 7

Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość przebić: 0
Ilość odsłon: 110