Cesarstwo Rzymskie, denar, 225-227

Rozpoczęcie: 22-10-2018 18:00
Zakończenie: 01-11-2018 21:03:20

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 01-11-2018 21:03:20
167803
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Orbiana (żona Aleksandra Sewera) 225-227, denar, 225-227, Rzym, Aw: Popiersie cesarzowej w prawo, SALL BARBIA - ORBIANA AVG, Rw: Siedząca w lewo Concordia, trzymająca paterę, za nią róg obfitośći, wokoło CONCORDI-A - AVGG
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 2.98 g, patyna
Literatura: RIC 319

Cena wywoławcza: 760 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość przebić: 0
Ilość odsłon: 127