Grecja i posthellenistyczne, brąz, I-II w. ne

Rozpoczęcie: 22-10-2018 18:00
Zakończenie: 01-11-2018 21:00:00

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 01-11-2018 21:00:00
167381
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Tracja - Olbia, brąz, I-II w. ne, Aw: Głowa Apollo w prawo, OΛBIOΠOΛEI, Rw: Orzeł stojący na delfinie w prawo, nieczytelny napis
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: brąz 25 mm, 7.60 g
Literatura: SNG Cop. 113

Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 70