Grecja i posthellenistyczne, hemidrachma, III w. pne

Cena wylicytowana: 230 zł
Aukcja zakończyła się 01-11-2018 20:58:20
167576
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Tracja, hemidrachma, III w. pne, Kallatis, Aw: Głowa Heraklesa w prawo, w lwiej skórze, Rw: Źdźbło, niżej buława, niżej KAΛΛA, niżej kołczan
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 14.9 mm, 2.09 g
Literatura: SNG Cop. 177 (odmiana - napis w drugą stronę)

Cena końcowa: 230 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 249

1)  230 zł
2)  220 zł
3)  150 zł
4)  130 zł
5)  120 zł