Grecja i posthellenistyczne, brąz, ok. 320-300

Cena wylicytowana: 24 zł
Aukcja zakończyła się 01-11-2018 20:54:20
167580
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Bospor Cymeryjski - Pantikapea, brąz, ok. 320-300, Aw: Głowa satyra w prawo, Rw: Popiersie pegaza w prawo, wokół ΠΑΗ
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: brąz 2.66 g, patyna
Literatura: MacDonald 71, Anokhin 112, SNG BM Black Sea 872, SNG Cop. 41

Cena końcowa: 24 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość przebić: 1
Ilość odsłon: 59

1)  24 zł