Grecja i posthellenistyczne, brąz, IV-III w. pne

Cena wylicytowana: 46 zł
Aukcja zakończyła się 01-11-2018 20:53:00
167579
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Bospor Cymeryjski - Pantikapea, brąz, IV-III w. pne, Aw: Głowa Satyra w lewo, Rw: łeb wołu w lewo, wokół ΠΑΗ
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz 4.13 g
Literatura: SNG Cop. 32

Cena końcowa: 46 zł
Cena wywoławcza: 46 zł
Cena szacunkowa: 75 zł
Ilość przebić: 1
Ilość odsłon: 96

1)  46 zł