Polska, 1 złoty, 1831

Polska, 1 złoty, 1831

Polska, 1 złoty, 1831

Cena wylicytowana: 920 zł
Aukcja zakończyła się 01-11-2018 20:11:00
167876
Opis: Polska - Powstanie Listopadowe 1830-1831, 1 złoty, 1831, podpis Głuszyński, seria A, numeracja 660991, zielony gruby papier
Stan zachowania: V, Very Good
Dodatkowe informacje: wielokrotnie złamane z ubytkami papieru, banknot po mocnej konserwacji ale rzadki
Literatura: Lucow 133 (R4), Miłczak A22ba

Cena końcowa: 920 zł
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość odsłon: 840

1)  920 zł
2)  900 zł
3)  700 zł
4)  640 zł
5)  620 zł
6)  580 zł
7)  520 zł
8)  380 zł