wydawnictwa polskie, Jacek Strzałkowski - Medale polskie 1901-1944, Warszawa 1981

Cena wylicytowana: 150 zł
Aukcja zakończyła się 01-11-2018 20:08:40
165379
Opis: wydawnictwa polskie, Jacek Strzałkowski - Medale polskie 1901-1944, Warszawa 1981
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 216 stron + 64 tablice formatu B5, miękka oprawa, bardzo obszerny katalog medali polskich wybitych w latach 1901-1944

Cena końcowa: 150 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 393

1)  150 zł
2)  145 zł
3)  115 zł
4)  90 zł