wydawnictwa zagraniczne, zestaw 2 książek

Cena wylicytowana: 16 zł
Aukcja zakończyła się 01-11-2018 20:07:00
165403
Opis: wydawnictwa zagraniczne, zestaw 2 książek, Heinz Fengler - Numismatik und Wertpapiere, Berlin 1978, 111 stron, kartonowa oprawa, John Kenneth Galbraith - Pieniądz: pochodzenie i losy, Warszawa 1982
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: ładnie zachowane, zestaw książek dotyczących historii pieniądza i papierów wartościowych, razem 2 sztuki

Cena końcowa: 16 zł
Cena wywoławcza: 12 zł
Cena szacunkowa: 20 zł
Ilość odsłon: 175

1)  16 zł
2)  14 zł