wydawnictwa polskie, Henryk Wojtulewicz - Medale polskie XVI - XX w., Lublin 1968

Cena wylicytowana: 55 zł
Aukcja zakończyła się 01-11-2018 20:06:40
165384
Opis: wydawnictwa polskie, Henryk Wojtulewicz - Medale polskie XVI - XX w., Lublin 1968
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: kilkanaście stron + katalog + 32 tablice, oprawa kartonowa z obwolutą ze skrzydełkami, bardzo ładnie zachowana

Cena końcowa: 55 zł
Cena wywoławcza: 6 zł
Cena szacunkowa: 10 zł
Ilość odsłon: 190

1)  55 zł
2)  50 zł
3)  38 zł
4)  34 zł
5)  30 zł
6)  7 zł