wydawnictwa polskie, Marian Gumowski - Studja nad gdańską sztuką medaljerską XVII w., Kraków 1925

Cena wylicytowana: 48 zł
Aukcja zakończyła się 01-11-2018 20:06:20
165412
Opis: wydawnictwa polskie, Marian Gumowski - Studja nad gdańską sztuką medaljerską XVII w., Kraków 1925
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 47 stron formatu B5, brak tablic, miękka oprawa, część stron nierozcięta, pięknie zachowany

Cena końcowa: 48 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 98

1)  48 zł
2)  46 zł
3)  40 zł
4)  20 zł
5)  18 zł