wydawnictwa zagraniczne, Manfred Olding - Die Münzen Friedrichs des Großen, Regenstauf 2006

Cena wylicytowana: 135 zł
Aukcja zakończyła się 01-11-2018 20:06:00
167368
Opis: wydawnictwa zagraniczne, Manfred Olding - Die Münzen Friedrichs des Großen, Regenstauf 2006
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 288 stron formatu B5, twarda oprawa, bogato ilustrowany katalog monet Fryderyka Wielkiego oraz innych niemieckich monet emitowanych podczas jego panowania, w tym monet niemieckich Augusta III, w katalogu zawarte odnośniki do innych katalogów, pięknie zachowana pozycja

Cena końcowa: 135 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 414

1)  135 zł
2)  130 zł
3)  65 zł
4)  60 zł