wydawnictwa polskie, Emeryk hr Hutten Czapski. Catalogue de la Collection des Medailles et Monn..

Cena wylicytowana: 95 zł
Aukcja zakończyła się 01-11-2018 20:05:40
165419
Opis: wydawnictwa polskie, Emeryk hr Hutten Czapski. Catalogue de la Collection des Medailles et Monnaies Polonaises, Vol. V, Kraków 1916
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: 125 + 172 stron formatu A4, miękka oprawa, nieco podniszczony grzbiet ale blok cały

Cena końcowa: 95 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 273

1)  95 zł
2)  90 zł