wydawnictwa polskie, Marian Gumowski - Dzieje mennicy toruńskiej, Toruń 1961

Cena wylicytowana: 105 zł
Aukcja zakończyła się 01-11-2018 20:04:00
165372
Opis: wydawnictwa polskie, Marian Gumowski - Dzieje mennicy toruńskiej, Toruń 1961
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 184 strony (w tym 20 tablic) formatu B5, oprawa kartonowa, klasyczna praca zawierająca opracowanie dziejów mennicy w Toruniu oraz katalog monet tam bitych, rzadka i pięknie zachowana pozycja

Cena końcowa: 105 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość przebić: 8
Ilość odsłon: 178

1)  105 zł
2)  100 zł
3)  80 zł
4)  60 zł
5)  42 zł