wydawnictwa polskie, Marian Gumowski - Krzyżackie brakteaty, Toruń 1938

Cena wylicytowana: 105 zł
Aukcja zakończyła się 01-11-2018 20:03:20
165410
Opis: wydawnictwa polskie, Marian Gumowski - Krzyżackie brakteaty, Toruń 1938
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: 42 strony, miękka oprawa, odbitka z Zapisek Towarzystwa Naukowego w Toruniu, okładka luźna i z naddarciami, środek czysty

Cena końcowa: 105 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 417

1)  105 zł
2)  100 zł
3)  80 zł
4)  60 zł
5)  50 zł
6)  26 zł