wydawnictwa polskie, Andrzej Mikołajczyk - Obieg pieniężny w Polsce środkowej w wiekach od XVI ..

Cena wylicytowana: 270 zł
Aukcja zakończyła się 01-11-2018 20:03:00
165373
Opis: wydawnictwa polskie, Andrzej Mikołajczyk - Obieg pieniężny w Polsce środkowej w wiekach od XVI do XVIII, Łódź 1980
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 159 stron formatu A5, oprawa kartonowa, poszukiwane i dość trudno dostępne opracowanie w pięknym stanie zachowania

Cena końcowa: 270 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 522

1)  270 zł
2)  260 zł
3)  160 zł
4)  125 zł
5)  120 zł
6)  110 zł
7)  90 zł
8)  80 zł
9)  55 zł
10)  20 zł
11)  18 zł