wydawnictwa polskie, Ryszard Kiersnowski - Wstęp do numizmatyki polskiej wieków średnich, Warsz..

Cena wylicytowana: 155 zł
Aukcja zakończyła się 01-11-2018 20:02:20
165374
Opis: wydawnictwa polskie, Ryszard Kiersnowski - Wstęp do numizmatyki polskiej wieków średnich, Warszawa 1964
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 234 strony + 8 tablic, format B5, twarda oprawa, klasyczny podręcznik numizmatyki wieków średnich, na stronie tytułowej dodatkowo autograf autora, pięknie zachowana

Cena końcowa: 155 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość przebić: 22
Ilość odsłon: 414

1)  155 zł
2)  150 zł
3)  130 zł
4)  100 zł
5)  26 zł
6)  22 zł