czasopisma, Wiadomości Numizmatyczne, zestaw 5 zeszytów: 1961 zeszyt dodatkowy, 1964 z..

Cena wylicytowana: 32 zł
Aukcja zakończyła się 01-11-2018 20:00:40
165339
Opis: czasopisma, Wiadomości Numizmatyczne, zestaw 5 zeszytów: 1961 zeszyt dodatkowy, 1964 zeszyt 1-2, 1971 zeszyt 3, 1973 zeszyt dodatkowy, 1974 zeszyt 1
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: zeszyty z artykułami dotyczącymi głównie mennictwa rzymskiego, oprawa kartonowa, razem 5 sztuk

Cena końcowa: 32 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość przebić: 4
Ilość odsłon: 283

1)  32 zł
2)  30 zł
3)  20 zł