wydawnictwa polskie, Józef Andrzej Szwagrzyk - Pieniądz na ziemiach polskich X-XX w., I wydanie..

Cena wylicytowana: 90 zł
Aukcja zakończyła się 01-11-2018 20:00:20
165368
Opis: wydawnictwa polskie, Józef Andrzej Szwagrzyk - Pieniądz na ziemiach polskich X-XX w., I wydanie, Ossolineum 1973
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 360 stron + 137 tablic formatu A4, twarda oprawa z obwolutą, książka - nieco wzorowana na "Tysiąc lat monety polskiej" - którą należy przeczytać, aby móc rozwijać zainteresowanie numizmatyką, obwoluta z naddarciami, wnętrze pięknie zachowane

Cena końcowa: 90 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 459

1)  90 zł
2)  85 zł
3)  65 zł
4)  60 zł
5)  44 zł
6)  36 zł
7)  32 zł