Niemcy, medal - srebrne gody, 1906

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie, NIEMCY i ROSJA

Cena wylicytowana: 175 zł
Aukcja zakończyła się 27-09-2018 22:56:20
166158
Opis: Niemcy - Prusy - Wilhelm II 1888-1918, medal - srebrne gody, 1906, medal wybity z okazji 25.lecia zaślubin Augusty Wiktorii i Wilhelma II, sygnowany M&W ST. (Mayer & Wilhelm), Aw: Popiersia pary królewskiej w lewo, AUGUSTE VICTORIA WILHELM II, Rw: Ozdobny monogram, dwa aniołki podtrzymujące koronę cesarską, ERINNERUNG AN DIE SILBERNE HOCHZEIT, w odcinku 27 FEB 1881 1906,na rancie: 950
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 33 mm, 16.69 g
Literatura: Lange 681

Cena końcowa: 175 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 397

1)  175 zł
2)  170 zł
3)  160 zł
4)  70 zł
5)  65 zł
6)  60 zł