Niemcy, medal - srebrne gody, 1906
Zakończenie: 27-09-2018 22:56:20
166158
Opis: | Niemcy - Prusy - Wilhelm II 1888-1918, medal - srebrne gody, 1906, medal wybity z okazji 25.lecia zaślubin Augusty Wiktorii i Wilhelma II, sygnowany M&W ST. (Mayer & Wilhelm), Aw: Popiersia pary królewskiej w lewo, AUGUSTE VICTORIA WILHELM II, Rw: Ozdobny monogram, dwa aniołki podtrzymujące koronę cesarską, ERINNERUNG AN DIE SILBERNE HOCHZEIT, w odcinku 27 FEB 1881 1906,na rancie: 950 |
Stan zachowania: | III+, Good Very Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro 33 mm, 16.69 g |
Literatura: | Lange 681 |
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 397