Wielka Brytania, szyling, 1787

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie, NIEMCY i ROSJA

Cena wylicytowana: 250 zł
Aukcja zakończyła się 27-09-2018 22:55:40
165949
Opis: Wielka Brytania - Jerzy III 1760-1820, szyling, 1787, Londyn, odmiana z serduszkami w czteropolowej tarczy herbowej
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: subtelna patyna, piękny
Literatura: S. 3746

Cena końcowa: 250 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 414

1)  250 zł
2)  240 zł
3)  240 zł
4)  200 zł
5)  185 zł
6)  165 zł
7)  160 zł
8)  155 zł
9)  150 zł