Rosja, rubel, 1913 (ВС)
Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie, NIEMCY i ROSJA
Rosja, rubel, 1913 (ВС)
Cena wylicytowana: 360 zł
164973
Opis: |
Rosja - Mikołaj II 1894-1917, rubel, 1913 (ВС), Petersburg, wybity na 300-lecie dynastii Romanowych |
Stan zachowania: |
II/II+, Good Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: |
głęboki stempel, patyna, bardzo ładny egzemplarz |
Bitkin 336, Kazakov 454 |
Cena końcowa: 360 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 111
1) 360 zł
2) 350 zł
3) 340 zł
4) 330 zł
5) 260 zł
6) 250 zł
7) 240 zł
min |