Rosja, rubel, 1892 (АГ)

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie, NIEMCY i ROSJA
Rosja, rubel, 1892 (АГ)

Rosja, rubel, 1892 (АГ)

Cena wylicytowana: 160 zł
Aukcja zakończyła się 27-09-2018 22:47:40
164996
Opis: Rosja - Aleksander III 1881-1894, rubel, 1892 (АГ), Petersburg, mała głowa z krótką brodą
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: miejscowa patyna
Literatura: Bitkin 75, Kazakov 761

Cena końcowa: 160 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 89

1)  160 zł
2)  160 zł
3)  130 zł
4)  120 zł
5)  90 zł