Rosja, rubel, 1892 (АГ)
Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie, NIEMCY i ROSJA
Rosja, rubel, 1892 (АГ)
Cena wylicytowana: 160 zł
164996
Opis: |
Rosja - Aleksander III 1881-1894, rubel, 1892 (АГ), Petersburg, mała głowa z krótką brodą |
Stan zachowania: |
III-, Nearly Very Five |
Dodatkowe informacje: |
miejscowa patyna |
Bitkin 75, Kazakov 761 |
Cena końcowa: 160 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 89
1) 160 zł
2) 160 zł
3) 130 zł
4) 120 zł
5) 90 zł
min |