Rosja, 25 kopiejek, 1857 СПБ ФБ
Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie, NIEMCY i ROSJA
Cena wylicytowana: 115 zł
165032
Opis: |
Rosja - Aleksander II 1855-1881, 25 kopiejek, 1857 СПБ ФБ, Petersburg |
Stan zachowania: |
II-, Nearly Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: |
miejscowa patyna |
Bitkin 55, Adrianov 1857 |
Cena końcowa: 115 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 179
1) 115 zł
2) 110 zł
3) 80 zł
min |