Rosja, rubel, 1845 СПБ КБ
Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie, NIEMCY i ROSJA
Rosja, rubel, 1845 СПБ КБ
Cena wylicytowana: 430 zł
164984
Opis: |
Rosja - Mikołaj I 1825-1855, rubel, 1845 СПБ КБ, Petersburg |
Stan zachowania: |
III+, Good Very Fine |
Dodatkowe informacje: |
miejscowa patyna, rzadszy rocznik |
Bitkin 207, Adrianov 1845б |
Cena końcowa: 430 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 128
1) 430 zł
2) 420 zł
3) 380 zł
4) 340 zł
5) 320 zł
6) 230 zł
7) 180 zł
min |