Rosja, rubel, 1845 СПБ КБ

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie, NIEMCY i ROSJA
Rosja, rubel, 1845 СПБ КБ

Rosja, rubel, 1845 СПБ КБ

Cena wylicytowana: 430 zł
Aukcja zakończyła się 27-09-2018 22:44:40
164984
Opis: Rosja - Mikołaj I 1825-1855, rubel, 1845 СПБ КБ, Petersburg
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: miejscowa patyna, rzadszy rocznik
Literatura: Bitkin 207, Adrianov 1845б

Cena końcowa: 430 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 128

1)  430 zł
2)  420 zł
3)  380 zł
4)  340 zł
5)  320 zł
6)  230 zł
7)  180 zł