Rosja, rubel, 1829 СПБ НГ
Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie, NIEMCY i ROSJA
Rosja, rubel, 1829 СПБ НГ
Cena wylicytowana: 330 zł
164950
Opis: |
Rosja - Mikołaj I 1825-1855, rubel, 1829 СПБ НГ, Petersburg |
Stan zachowania: |
III, Very Fine |
Dodatkowe informacje: |
uszkodzenie na obrzeżu |
Bitkin 107, Adrianov 1829 |
Cena końcowa: 330 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 134
1) 330 zł
2) 320 zł
3) 300 zł
4) 290 zł
5) 250 zł
6) 210 zł
min |