Rosja, rubel, 1805 СПБ ФГ
Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie, NIEMCY i ROSJA
Rosja, rubel, 1805 СПБ ФГ
Cena wylicytowana: 580 zł
164943
Opis: |
Rosja - Aleksander I 1801-1825, rubel, 1805 СПБ ФГ, Petersburg |
Stan zachowania: |
IV+, Choice Fine |
Dodatkowe informacje: |
miejscowa patyna |
Bitkin 40, Adrianov 1805 |
Cena końcowa: 580 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 333
1) 580 zł
2) 560 zł
3) 520 zł
4) 400 zł
5) 120 zł
min |