Rosja, 5 kopiejek, 1781 EM
Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie, NIEMCY i ROSJA
Rosja, 5 kopiejek, 1781 EM
Cena wylicytowana: 155 zł
166140
Opis: |
Rosja - Katarzyna II 1762-1796, 5 kopiejek, 1781 EM, Jekaterinburg |
Stan zachowania: |
III+, Good Very Fine |
Dodatkowe informacje: |
ciemna patyna |
Bitkin 632, Brekke 241 |
Cena końcowa: 155 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 148
1) 155 zł
2) 150 zł
3) 125 zł
4) 55 zł
5) 48 zł
6) 42 zł
min |