Rosja, 5 kopiejek, 1781 EM

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie, NIEMCY i ROSJA
Rosja, 5 kopiejek, 1781 EM

Rosja, 5 kopiejek, 1781 EM

Cena wylicytowana: 155 zł
Aukcja zakończyła się 27-09-2018 22:41:20
166140
Opis: Rosja - Katarzyna II 1762-1796, 5 kopiejek, 1781 EM, Jekaterinburg
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Bitkin 632, Brekke 241

Cena końcowa: 155 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 144

1)  155 zł
2)  150 zł
3)  125 zł
4)  55 zł
5)  48 zł
6)  42 zł