Niemcy, 5 marek, 1914 E
Zakończenie: 27-09-2018 22:34:20
Niemcy, 5 marek, 1914 E
164796
Opis: | Niemcy - Saksonia - linia albertyńska 1547-1918 - Fryderyk August III 1904-1918, 5 marek, 1914 E, Muldenhütten |
Stan zachowania: | II-, Nearly Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | miejscowa patyna, ładne |
Literatura: | AKS 184, Jaeger 136 |
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 68