Niemcy, 2 marki pośmiertne, 1902 E
Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie, NIEMCY i ROSJA
Cena wylicytowana: 180 zł
164688
Opis: |
Niemcy - Saksonia - linia albertyńska 1547-1918 - Albert 1873-1902, 2 marki pośmiertne, 1902 E, Muldenhütten |
Stan zachowania: |
I/I-, Choice About Uncirculated |
Dodatkowe informacje: |
patyna, pięknie zachowane |
AKS 174, Jaeger 127 |
Cena końcowa: 180 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 119
1) 180 zł
2) 175 zł
3) 145 zł
4) 140 zł
5) 130 zł
6) 120 zł
min |